Par mums


Sporta klubs "KiHap" pastāv jau vairāk neka 20 gadus par šo laiku nomainījušas audzēkņu paaudzes, norisinājušās vairākas sacensības un pārbaudes! Mūsu komanda vienmēr liek uz pirmo vietu audzēkņu vispusīgu attīstību un tieksmi uz labāko rezultātu! Mūsu klubā ir draudzīga atmosfēra, visi sportisti treniņos sastop vecaku audzēkņu piemēru - kuri palīdz  viens otram, dzīvo veselīgu dzīvesveidu un nopietni nodarbojas ar savu attīstību!

Nodarbības


img

Kids Taekwondo

Vecums: 6-14

Taekwondo bērniem. Viss trenēšanās process sastāv no vingrinājumiem un uzdevumiem spēļu formā. Spēlējot bērni iemācās aizsardzības kustības, sitienu tehniku, pārvietošanās veidus, ka arī iegūst labu vispusīgu fizisko un intelektuālo attīstību. Trenējoties Taekvondo mūsu klubā bērni veido pašpārliecinātību un spēcīgu raksturu, prasmes pretoties grūtībām un vinnēt!


img

Fitness Taekwondo

Vecums: 14+

"Fitness Taekvondo" Treniņi palīdz uzturēt sevi laba fiziska formā, jo treniņu procesā aktīvi piedalās visas muskuļu grupas. Sievietes un vīrieši apgūst pašaizsardzības prasmes kopa ar iespēju atbrīvoties no lieka stresa ar intensīvu treniņu!


img

Kickboxing

Vecums: 14+

Galvenais mērķis treniņos ātri iegūst sportisko formu, iemācīties aizstāvēties un aizstāvēt vājus. Aicinām pievienoties draudzīgai un spēcīgai komandai!


Cenas


Komanda

Aleks

Treneris, 28280967, info@kihap.lv


Sergejs

Treneris, 28287725, sergejkihap@inbox.lv